Afslankpakket

Afslankshake voor wie gek is op eten. 26 maaltijden, inclusief Fit Shaker + voedingsadvies.

Kies je twee smaken:
€ 59,80(€ 2,30 per maaltijd)
ReturnNiet goed geld terug
PackageGratis verzending
ClockVandaag besteld is dinsdag in huis

Veilig betalen met

  • iDeal
  • Klarna.
  • Apple Pay
  • PayPal
  • Bancontact / Mister Cash
  • Credit card
Voordelen
Nr. 1 in test Consumentenbond

In januari 2021 publiceerde de Consumentenbond hun test voor maaltijdvervangers. Vrijwel alle merken zijn onderzocht en uit de 27 geteste producten kwam Orangefit Diet als Nr.1 uit de test!

De Consumentenbond heeft in haar onderzoek vooral gelet op voedingswaarden en samenstelling. Uit de test is gebleken dat de Orangefit Diet het hoogste percentage eiwitten bevat en daarnaast ook de hoogste kwaliteit en beste bron van koolhydraten en vetten.

Afvallen met op maat gemaakt voedingsadvies

Gezond en verantwoord afvallen hoeft niet lastig of saai te zijn. Bij Orangefit helpen we je graag op weg naar een fittere levensstijl en, als dat nodig is, een paar kilootjes minder. Met ons Afslankpakket krijg je grip op je gewicht. * Het bevat een op maat gemaakt voedingsschema met vijf dagmenu's (t.w.v. €49,90) dat rekening houdt met jouw lichaam en behoeften, 2 zakken Diet en onze Fit Shaker 800 ml.

Hoe werkt het?

Zodra je je Afslankpakket hebt afgerekend, krijg je van ons een mail die je toegang geeft tot het Orangefit Voedingsadvies. Eenmaal daar vragen we je om een vragenlijst in te vullen, waarna wij, met jouw antwoorden, meteen een persoonlijke voedingsschema gaan opstellen. Die ontvang je meestal binnen één werkdag in je inbox, zodat je meteen aan de slag kan.

Diet afslankshake

Onze Diet shake is een natuurlijke afslankshake boordevol eiwitten en vezels. Het is plantaardig, lactosevrij, sojavrij en bevat geen kunstmatige zoetstoffen of suikers - maar wel vitamines en groene thee.

Je op maat gemaakte voedingsschema

We vinden het belangrijk dat je gezond bent en lekker in je vel zit. Wat je eet bepaalt grotendeels of de kilo's eraf gaan en blijven. Om je doelen te bereiken (en behouden) is het dus belangrijk dat je de juiste voeding in de juiste hoeveelheden binnen krijgt.

Met het Afslankpakket ontvang je naast twee zakken Diet afslankshake en een Fit Shaker ook een uitgebreid persoonlijk voedingsschema. Dit schema wordt samengesteld door ons eigen team van ervaren voedingscoaches. Ze gebruiken hun uitgebreide expertise om je te helpen afslanken én om je gedoe te besparen. Zo hoef je zelf even niet meer na te denken over wat je vandaag nu weer gaat eten. Dat kan nou eenmaal best ingewikkeld, tijdrovend en stressvol zijn. Jij vult je voorkeuren in, wij regelen de rest.

Je persoonlijke voedingsschema telt vijf dagmenu's en is afgestemd op jouw lijf, jouw levenstijl en jouw doelen. Het bestaat uit een verzameling even heerlijke als gezonde recepten, die zo zijn opgebouwd dat je alle maaltijden of tussendoortjes makkelijk kunt vervangen met je Diet shake. Zo weet je meteen hoe je de Diet shakes in kunt passen in je dagelijks leven, en kom je er precies achter wat je nog meer moet eten om het gewenste resultaat te halen.

Speciale wensen

Wil je graag een voedingsschema dat 100% plantaardig of vegetarisch is? Geen probleem! Heb je geen voorkeur? Dan zorgen wij gewoon voor een gebalanceerde selectie.

* Bij vervanging van 1 dagelijkse hoofdmaaltijd ondersteunt Orangefit Diet bij gewichtsbeheersing. Bij vervanging van 2 dagelijkse hoofdmaaltijden ondersteunt het bij afslanken. (1) Dagelijkse referentie-innames (DRI) van een energiebeperkt dieet. Drink voldoende. Aanbevolen hoeveelheid: 2 schepjes per maaltijd; 30% DRI van vitaminen en mineralen. Het resultaat kan per persoon verschillen omdat iedereen een persoonlijke caloriebehoefte heeft.

  • Resultaat

    nr.1 in test Consumentenbond

  • Op maat

    incl. persoonlijk voedingsschema met 5 dagmenu's

  • easy to use
    Compleet pakket

    2x Orangefit Diet + Fit Shaker + advies

IngrediëntenWat zit erin?

1 Diet maaltijd bevat gemiddeld:

250
Calorieën
30,7g
Eiwitten
14,9g
Koolhydraten
6,5g
Vetten
30%
Vitamines

Vanille

Erwten-eiwit, havermeel (bevat gluten), inuline, natuurlijk vanille aroma, lijnzaadolie poeder, zonnebloemolie poeder, trikaliumcitraat, magnesium citraat, calciumcarbonaat, groene thee, zoetstof: steviolglycosiden (dit komt uit een plantje), verdikkingsmiddel: xanthaangom, vitamine C (ascorbinezuur), ijzercitraat, zink citraat dihydraat, vitamine E (D-alfa-tocoferol), vitamine B3 (nicotinamide), mangaan gluconaat, vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat), kopergluconaat, vitamine A (retinylacetaat), vitamine B12 (cyanocobalamine), vitamine D3 (cholecalciferol), vitamine B6 (pyridoxine HCI), vitamine K1 (phylloquinone), vitamine B2 (riboflavine), vitamine B1 (thiamine HCI), chroompicolinaat, kaliumjodaat, vitamine B9 (foliumzuur), natriumseleniet, vitamine B8 (Biotine) 

Blueberry

Erwten-eiwit, havermeel (bevat gluten), inuline, lijnzaadolie poeder, natuurlijk bosbessen aroma, trikaliumcitraat, zonnebloemolie poeder, bosbessen poeder, kleurstof: rode bieten poeder, magnesium citraat, calciumcarbonaat, groene thee, zwartwortelsapconcentraat, verdikkingsmiddel: xanthaangom, zoetstof: steviolglycosiden (dit komt uit een plantje), vitamine C (ascorbinezuur), ijzercitraat, zink citraat dihydraat, vitamine E (D-alfa-tocoferol), vitamine B3 (nicotinamide), mangaan gluconaat, vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat), kopergluconaat, vitamine A (retinylacetaat), vitamine B12 (cyanocobalamine), vitamine D3 (cholecalciferol), vitamine B6 (pyridoxine HCI), vitamine K1 (phylloquinone), vitamine B2 (riboflavine), vitamine B1 (thiamine HCI), chroompicolinaat, kaliumjodaat, vitamine B9 (foliumzuur), natriumseleniet, vitamine B8 (Biotine) 

Choco

Erwten-eiwit, havermeel (bevat gluten), inuline, lijnzaadolie poeder, cacaopoeder, natuurlijk chocolade aroma, zonnebloemolie poeder, trikaliumcitraat, calciumcarbonaat, magnesium citraat, groene thee, zoetstof: steviolglycosiden (dit komt uit een plantje), verdikkingsmiddel: xanthaangom, vitamine C (ascorbinezuur), vitamine E (D-alfa-tocoferol), vitamine B3 (nicotinamide), mangaan gluconaat, zink citraat dihydraat, vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat), vitamine A (retinylacetaat), kopergluconaat, vitamine B12 (cyanocobalamine), vitamine D3 (cholecalciferol), vitamine B6 (pyridoxine HCI), vitamine K1 (phylloquinone), vitamine B2 (riboflavine), vitamine B1 (thiamine HCI), kaliumjodaat, vitamine B9 (foliumzuur), chroompicolinaat, ijzercitraat, natriumseleniet, vitamine B8 (Biotine) 

* Orangefit Diet is van nature glutenvrij, maar wordt gemaakt op een locatie waar gluten worden verwerkt. Hierdoor kan het sporen van gluten bevatten.

Vanille Per maaltijd (65g) Per 100 gram
Calorieën 249 383
Vetten 6,5 10,0
Waarvan verzadigd 0,9 1,4
Koolhydraten 14,9 22,9
Waarvan suikers 0,9 1,4
Vezels 7,1 11,0
Eiwitten 29,0 47,0
Zout 1,7 2,6
Blueberry Per maaltijd (65g) Per 100 gram
Calorieën 248 381
Vetten 6,5 10,0
Waarvan verzadigd 0,9 1,4
Koolhydraten 15,2 23,4
Waarvan suikers 2,4 3,7
Vezels 7,4 11,3
Eiwitten 28,0 46,0
Zout 1,6 2,5
Choco Per maaltijd (65g) Per 100 gram
Calorieën 249 383
Vetten 6,8 10,6
Waarvan verzadigd 1,1 1,7
Koolhydraten 13,3 20,5
Waarvan suikers 0,8 1,3
Vezels 7,2 11,1
Eiwitten 31,1 47,8
Zout 1,7 2,5

(1) Dagelijkse referentie-innames (DRI) van een energiebeperkt dieet. Drink voldoende. Aanbevolen hoeveelheid: 2 schepjes per maaltijd; 30% DRI van vitaminen en mineralen. Het resultaat kan per persoon verschillen omdat iedereen een persoonlijke caloriebehoefte heeft.

Vitamines & MineralenPer maaltijd (65g)RDA/RIPer 100 gram (3)RDA/RI
Vitamine A (ug)24030%369,246%
Vitamine B1 (mg)0,330%0,546%
Vitamine B2 (mg)0,430%0,746%
Vitamine B3 (mg)4,830%7,446%
Vitamine B5 (mg)1,830%2,846%
Vitamine B6 (mg)0,430%0,746%
Vitamine B8 (ug)1530%23,146%
Vitamine B9 (ug)6030%92,346%
Vitamine B12 (ug)0,830%1,246%
Vitamine C (mg)2430%36,946%
Vitamine D3 (mg)1,530%2,346%
Vitamine E (mg)3,630%5,546%
Vitamine K (ug)22,530%34,646%
Calcium (mg)24030%369,246%
Koper (mg)0,330%0,546%
Ijzer (mg)4,230%6,546%
Kalium (mg)60030%92346%
Magnesium (mg)112,530%17346%
Mangaan (mg)0,630%0,946%
Sodium (g)0,530%0,846%
Fosfoor (mg)21030%323,146%
Zink (ug)330%4,646%
Chroom (ug)1230%18,546%
Jodium (ug)4530%69,246%
Seleen (ug)16,530%25,446%
Cafeïne (mg)1015,4
Groene thee (mg)500769,2
Linolzuur (g)11,5

(1) Dagelijkse referentie-innames (DRI) van een energiebeperkt dieet. Drink voldoende. Aanbevolen hoeveelheid: 2 schepjes per maaltijd; 30% DRI van vitaminen en mineralen. Het resultaat kan per persoon verschillen omdat iedereen een persoonlijke caloriebehoefte heeft.

Hoe te gebruiken?Just add water

In een paar simpele stappen heb jij de perfecte maaltijd.

  1. Vul je shaker met de juiste hoeveelheid water

  2. Voeg twee schepjes Diet toe

  3. Shake! Shake! Shake! Schudden & genieten

Reviews
Wat zeggen onze fans
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Lekker shakes als je eenmaal gewend bent aan de poederachtige structuur. Goed te combineren met fruit

    Marit Spaanderman
    23 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Geweldige aankoop! Heel makkelijk en smaakt lekker

    Gabrielle Henskens
    20 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Lekker en vult goed.

    Sandra Bombeeck
    20 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Lekkere smaken en t vult goed.

    Emily Zeilstra
    16 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Goed te drinken lekkere smaken favoriet vanille

    Dotje
    15 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    +goed spul +snel geleverd +overzichtelijk site +gratis bezorgen -keuze in smaak nihil - bij besteding van 2 zakken krijg je een drinkbeker het zou fijn zijn als je keuze in producten voor er bij kan krijgen anders heb je de wereld aan drinkbeke...

    R Stinstra
    14 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Een heerlijk product, waarbij ik geen honger gevoel heb.

    Grietje Zandstra
    13 september 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Smakelijk en goed vol te houden! Niet te vergelijken met shakes van allemaal andere merken. Goede klantenservice!

    Yvonne
    10 augustus 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Ik ben zeer tevreden met dit product. En de smaak is zeer goed. En wat ook heel fijn is het opmaat gemaakte voeding advies. Ik zelf maak s’morgens een Shake met daar in nog vers fruit of havermout waardoor ik echt uren lang er tegenaan kan

    Joep Reijnders
    3 augustus 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Vanille en chocolade zijn heerlijke smaken ik heb met deze shakes geen honger gevoel voor dik vier uur lang! Zijn tot nu toe mijn favoriete shakes een aanrader om te kopen.

    Esmee Riksten
    27 juli 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    wordt gebruikt als ontbijt , 1shake per dag. Dat vind ik ook de maximum, om van te blijven genieten. Anders houd je het niet vol

    Petra Van Steelandt
    8 juli 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Als eerst had ik Diet Blueberry gekozen, ik kon niet wennen aan de smaak en heb contact opgenomen met Orangefit. Ik kreeg bericht terug dat ik het kon retourneren, zelfs de geopende zak en zij de smaak vanille terugsturen. De shakebeker mocht ik h...

    Antoinette van Beusichem
    6 juli 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Geweldig dat alle produkten vegan zijn en de smaken van de diet produkten zijn lekker en vullen goed als maaltijd vervanger

    heer/mevrouw Langeberg
    6 juli 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Ideaal! Ik ben zó weg in de ochtend!

    angelique
    30 juni 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Nu voor de 2de keer het afslankpakket gekocht en het bevalt heel goed! Weinig honger na een shake en geen klontjes door de shake beker. Moest wel even wennen aan de smaken maar vind ze nu lekker.

    Suzanne Ten Veen
    17 juni 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Ik ben zo blij met deze shake! IVM ADHD & POTS is het voor mij van belang dat ik een hoop eiwitten en weinig koolhydraten binnen krijg. Helaas kan ik maar heel weinig veganistische eiwitbronnen goed verdragen. Deze gelukkig wel! Duurde een paar da...

    Klant
    15 juni 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Ik ben samen met mijn vriend begonnen z'n 3 weken geleden en de smaak Blueberry bevalt mij het beste (ik heb geen reuk en smaak en dan komt de BlueBerry het dichtste bij de werkelijkheid). Wij doen de afvalshakes 2x per dag nemen met water, in de ...

    Wendy
    8 juni 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Deze morgen mijn eerste Blueberry diet shake gehad als ontbijt. Heel lekker en niet te zoet, want dat vind ik een afknapper. De hele morgen geen honger gehad en geen suikerschommelingen van mijn diabetes

    Petra Van Steelandt
    28 mei 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    Super! Tot de lunch geen hongergevoel en wat ik echt geweldig vind geen behoefte aan snoep of chocolade. En ik val af!!!

    marlene
    25 mei 2021
  • Trustpilot 5 stars
    10/10

    De producten van orangefit zijn erg fijn en ook nog volledig plantaardig. Daarnaast is de klantenservice altijd super!

    Susanne van den Bosch
    21 april 2021
FAQ

Veelgestelde vragen

  • In het Afslankpakket zitten 26 maaltijden!

  • Orangefit Diet wordt gemaakt erwteneiwitten (een complete eiwitbron), havermeel, lijnzaad en groene thee. Elke maaltijd bevat 30% van je dagelijkse vitamines en mineralen.

  • Met water of plantaardige melk is het lekkerst. Hou bij melk wel rekening met de extra calorieën of kies een suikervrije melk.

  • Zodra je je Afslankpakket hebt afgerekend, krijg je van ons een mail die je toegang geeft tot het Orangefit Voedingsadvies. Eenmaal daar vragen we je om een vragenlijst in te vullen, waarna wij, met jouw antwoorden, meteen een persoonlijke voedingsschema gaan opstellen. Die ontvang je meestal binnen één werkdag in je inbox, zodat je meteen aan de slag kan.

  • Op elk moment van de dag. De meeste mensen gebruiken het 's ochtends als ontbijt of in de middag als lunch. Je kan er één of twee maaltijden per dag mee vervangen. Drie kan ook, maar we willen je liever niet op een shakedieet zetten. Hou het bij één keer per dag (eventueel twee tijdens drukke dagen), en eet daarnaast gezond en gevarieerd. Zo hou je het ook het langst vol.

  • Yes, ons Afslankpakket is geschikt voor vegetariërs en veganisten.

    Ook is het vrij van lactose, soja, toegevoegd suiker en noten. Omdat het Afslankpakket wordt gemaakt op een locatie waar ook gluten worden verwerkt, kunnen er sporen van noten aanwezig zijn.

  • Tijdens het geven van borstvoeding is dit geen probleem, maar afvallen tijdens de zwangerschap raden we af. Je kan Orangefit Diet prima als aanvulling of tussendoortje nemen tijdens je zwangerschap, maar niet als afvalshake. Eén Orangefit Diet maaltijd bevat 10 mg cafeïne (groene thee). Dit staat gelijk aan 1/5 kopje koffie. Hou het daarom bij één shake per dag als je zwanger bent.